O mnie | Mariusz Galewski

O MNIE

Cześć, nazywam się Mariusz Galewski i pomagam przedsiębiorcom pozyskiwać nowych klientów poprzez internet. Moim klientami są głównie firmy z sektora B2B i B2C. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w obszarze marketingu online na rynku polskim, krajach Europy Zachodniej oraz USA. Pracuję  m.in. dla Creative oraz Multikino Media. Przez 10 lat byłem menedżerem sprzedaży B2B w dużej korporacji.

Moje początki

Urodziłem się w Białymstoku. Przeprowadziłem się do Warszawy w trakcie  studiów w Szkole Głównej Handlowej na kierunku Zarządzanie i Marketing. Większość kariery zawodowej zajmowałem się sprzedażą B2B. Ostatnie 10 lat jako menedżer sprzedaży zarządzający 20 osobowym zespołem.

Od menedżera w korporacji do przedsiębiorcy

Odnosiłem spore sukcesy jako menedżer sprzedaży i zarabiałem całkiem fajne  pieniądze. Z czasem zacząłem jednak odczuwać wypalenie zawodowe i postanowiłem, że chcę zmienić swoje życie i sprawdzić się w zupełnie nowej dziedzinie.

Nie wiedziałem jednak co chcę w życiu robić. Od dawna interesowałem się rozwojem osobistym i zdecydowałem się, wraz ze wspólnikami, zainwestować w biznes związany z tym obszarem.

Potrzeba promocji i zdobywania nowych klientów skłoniła mnie do udziału w darmowych spotkaniach organizowanych w Google Campus w ramach Traffic and Conversion Meetup prowadzonych przez Ewę Wysocką i Samuela Cooka.  Już po pierwszych zajęciach z podstaw budowanie marketingowych lejów sprzedaży wiedziałem, że to jest to co chcę robić w życiu.

Zapisałem się na płatne warsztaty, w trakcie których zbudowałem swój pierwszy marketingowy plan bazujący na artykułach, webinarach i sprzedaży dostępów do kursu online. Miałem tak dobre wyniki, że kilka miesięcy później w Google Campus zaprezentowałem je w trakcie kolejnych spotkań w ramach Traffic  and Conversion Meetup.

Konsultant ds. E-marketingu

Kolejne 2 lata poświęciłem na edukację i pozyskiwanie pierwszych klientów. W lutym 2018 r. po łącznie 18 latach pracy pożegnałem się z korporacją i zdecydowałem się poświęcić na 100 % marketingowi internetowemu. Prowadzę kampanie dla moich klientów zarówno w Polsce jak i na rynkach zagranicznych.

Dlaczego warto pracować ze mną?

1.Doświadczenie w marketingu i biznesie –  dzięki 5 letniemu doświadczeniu w prowadzeniu biznesów świetnie rozumiem perspektywę przedsiębiorców oraz ich wyzwania. Na przestrzeni ostatnich blisko 3 lat miałem przyjemność pracować z kilkudziesięcioma klientami tworząc i wdrażając dla nich strategie marketingowe.

2.Kompleksowa wiedza i obsługa – rozwijam swoje kompetencje w każdym obszarze budowanych strategii i prowadzenia kampanii marketingowych: reklama na Facebooku i Instagramie, reklama w Google, e-mail marketing, pozycjonowanie, tworzenie kontentu – ebooki, wideo, webinary, artykuły, analityka, copywriting, prowadzenie profili w social media.

3.Pasja – marketing internetowy to jedna z największych moich pasji. Poświęcam każdą wolną chwilę na rozwój swoich kompetencji, śledzenie najnowszych trendów. Do każdego nowego projektu podchodzę z ogromnym entuzjazmem i zaangażowaniem.

Co mogę dla Ciebie zrobić?

Budowanie marketingowych lejów
sprzedaży, profilu idealnego klienta,
celów kampanii (KPI’s)

Płatne kampanie, doradztwo w zakresie prowadzenia fanpage.

Reklama w sieci wyszukiwania,  GDN, wizytówki firmy w Google Maps.

Audyt stron, pozycjowanie w oparciu o dobór odpowiednich słów kluczowych i kontentu.

Kampanie email, autorespondery, marketing automation.

Tworzenie kontentu wideo, artykuły, webinary, email marketing, infografiki, pozycjonowania strony.

Skontaktuj się ze mną i zamów BEZPŁATNĄ konsultację

Close Menu
×
×

Koszyk